Nájsť dobré parkovacie miesto je dnes taká malá výhra v lotérii. Poznáme to všetci veľmi dobre. Mnohí vodiči si však z parkovania ťažkú hlavu nerobia. Pokojne zaparkujú cez dve miesta, alebo sa postavia tak natesno, že vodič susedného auta musí na svoje sedadlo preliezť cez sedadlo spolujazdca...
Na parkovisku pri bráne č.1 sa rozmohol iný, absolútne nepochopiteľný nešvár. Majiteľ auta na snímke (a to nie je prvý, ani jediný) jednoducho odstavil svoje auto pred prístrešok na motorky a bicykle. Voľných parkovacích miest bolo pritom na parkovisku viacero.
Keby sme robili vo firme súťaž „Parkujúci roka“, tento vodič by bol určite kandidátom na zlatú medailu.








