Koniec bezohľadnému parkovaniu pri vrátnici č. 1

Článok

Koniec bezohľadnému parkovaniu pri vrátnici č. 1


Minulý týždeň sme písali o problémoch s nedisciplinovanými vodičmi, ktorí sú schopní na parkovisku pri vrátnici č.1 zaparkovať rovno pred prístreškom pre motorky a bicykle. Ďalší „majstri“ parkovania zase parkovali tak, že bol problém vyjsť z parkoviska. Čo s tým?

Keďže sťažností na bezohľadne parkujúcich vodičov pribúdali, rozhodli sme sa to raz a navždy vyriešiť. Moji kolegovia, špeciálne Robert Kulik,  navrhli riešenie – osadiť na týchto problémových miestach zábrany.  Riaditeľ DZ Zušľachťovne a obalová vetva Tibor Kováč nám poskytol ich vlastné zábrany. Jozef Gburík z DZ Oceliareň zabezpečil ich prevoz na vrátnicu č.1 a moji kolegovia z SBS ich rozmiestnili. Bleskovú a dobre zorganizovanú akciu dokončil Benjamín Brandis a hasiči z nášho ZHÚ, ktorí zábrany naplnili vodou. Som veľmi rád, že sa štyri útvary dokázali takto rýchlo zorganizovať a problém vyriešiť. Hádam už budú spokojní všetci,“ povedal Gabriel Lörinc, riaditeľ pre SBS a požiarnu ochranu.

Prihláste sa a získajte prístup k zaujímavému obsahu

Prihlásiť sa