Japonský filmový festival v kine Úsmev

Článok

Japonský filmový festival v kine Úsmev


Kino Úsmev vás spolu s Veľvyslanectvom Japonska v Slovenskej republike pozýva na jednodňový Japonský filmový festival, ktorý sa bude konať v piatok 15. mája. Filmy budú premietané v japončine so slovenskými a anglickými titulkami. 

Vstup je voľný, no ak by ste si chceli predsa len rezervovať miesto, môžete tak urobiť zakúpením nulovej vstupenky cez odkaz na film nižšie, kde sa dozviete viac aj o premietanom filme.

PROGRAM:

17:30 Prepáč, že žijem

20:00 Sídlisko

Prihláste sa a získajte prístup k zaujímavému obsahu

Prihlásiť sa